مته چهار شیار آلاتا پلاس ALATAplus

 

مته چهار شیار آلاتا پلاس

 

بازرگانی آلاتا

مته چهار شیار آلاتا

 
مته 4 شیار آلاتا (آلاتا پلاس) ALATAplus به آن دسته از مته هایی گفته میشود که محل قرار گرفتن مته در سه نظام به صورت 4 شیار می باشد. این دسته از مته ها عموما برای سوراخ کاری در بتن استفاده می شوند و به دلیل فشار بالای کاری بر روی مته و سه نظام، به صورت 4 شیار برای کارگیری طراحی می شوند.
مته های آلاتاپلاس در سایزهای مختلف تولید میگردد و توسط بازرگانی آلاتا (آلاتا پلاس) به بازار عرضه گردیده است.سایز های مته چهار شیار آلاتا پلاس محصولی از بازرگانی آلاتا که در بازار موجود میباشد را میتوانید در تصویر مشاهده بفرمایید            
 
جهت اتصال این نوع مته به دستگاه های دریل بتن کن از سه نظام های مخصوص SDS استفاده می شود.
 
 
این دسته از مته ها دارای شیارهای مخصوص در طول فاز مته می باشند که عملیات سوراخ کاری در بتن را سهولت می بخشند.
 
جنس بدنه این نوع مته ها از فولادهای مخصوص می باشد اما اهمیت کارکرد آن ها در جنس نوک مته می باشد. جنس نوک این مته ها از نوع الماس های مخصوص می باشد که در عملیات های حفاری نیز از آن ها استفاده می شود.
 
 
بر اساس تعداد الماسه های سر مته به دوگروه 2 الماس و 4 الماس تقسیم بندی می شوند. همان گونه که مشخص است با کیفیت مساوی در الماس های استفاده شده مته های 4 الماس از قابلیت براده برداری بیشتری برخوردار می باشند.
 
در هنگام سفارش این نوع مته ها بر خلاف سایر مته ها نه تنها به سایز قطر مته باید اشاره شود بلکه باید طول آن نیز ذکر شود چون دارای تنوع در طول مته به صورت استاندارد می باشد.

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *